Friday, 13 March 2015

Collection "Vibrations" behind the scenes


Kõige põnevam alati kollektsiooni loomise juures on kogu see kulgemise protsess, mida hiljem silmaga ei ole näha. Päris naljakas tunne on moeshowde juures, kui kollektsioon on laval olnud 2-3 minutit ja korraga on see kõik läbi. Ettevalmistus aeg on aga tihtipeale lausa ju mitu kuud.

Kollektsioon "Vibrations" prindid on inspireeritud maalipraktikast ja muusikalistest võngetest, mis väljendavad veidike segaseid tundeid ja emotsioone. Minu jaoks on maalimine ja muusika kuulamine kaks kõige paremat teraapilist viisi. :)

Veidike allpool on näha, kuidas näeb minu kujundatud print välja kangal ja kuidas sünnivad kollektsioonile lõiked. Suured tänud Chula Vista Sewing Club `ile ja SSSprindile!

The most interesting part for creating collection is progression. You can `t see all this progression later but often you do collection several months. It is quite funny feeling when you will put so much time and effort for doing it and collection is on stage only few minutes. And then it is over.

Collection "Vibrations" fabric prints are inspired by musical vibrations and painting practice what presents messy feelings and emotions. For me is painting and listening music very therapeutic processes.

If you are scrolling down, then you can see how my designed print looks on fabric and how patterns are made. Big thanks for Chula Vista Sewing Club and SSSprint!


Siin videos on näha, kuidas minu ideed jõuavad kangale. Olen super põnevil! Kasutasin kangatrüki meetoditena nii siidi- kui ka digitrükki. Hetkel on näha, kuidas valmistatakse siiditrüki raam ja kuidas kantakse värv läbi raami kangale.

Here you can see how my ideas actually turned into fabric prints. I am super excited! Fabric print methods are silk and digital print. In this video you can see how silk print reaches for fabric.
  


 

a734d4c60636b2ff8d932b32160c7b97b8a67f53aaa1262b090e135478fe04e3d5760aa469c88ccc

No comments:

Post a Comment