Thursday, 30 April 2015

Collection "Vibrations" photo session

Kollektsioon "Vibrations" on nüüd täiesti valmis, üles pildistatud ning ootab  järgmiste lavade etteasteid. Fotosessioonil tegi kaasa modellina andekas tele- ja muusikaajakirjanik ning värske riigikoguliige, Heidy Purga. Tema ongi minu kollektsiooni üks põhilistest inspiratsiooniallikatest. Näiteks mustad jooned kangaprindil imiteerivadki muusikalisi helivõnkeid. Mõeldes Heidy peale tulevad esile kohe märksõnad vahetu, siiras, inspireeriv, energiline, särav, positiivne ja kirgas. Kollektsiooni vormid ja idee on üles ehitatud selgete ja konkreetsete vormide peale nagu ka on Heidy olemus.

Kangaprindi ideedes kajastuvad nii muusikalised vibratsioonid, võnked kui ka EKA maalitundides kogetud eksperimenteerimine. Nii maalimine kui muusika on viisid, kuidas väljendada segaseid tundeid ja emotsioone ja see kõik kajastub ka kollektsiooni kangaprintides. Enjoy!

Modell 1: Heidy Purga
Modell 2: Paulyne Bakajeva (Yesrightmodels)
MUA: Maret Ubaleht
Soeng: Hanna Kopli
Fotograaf: Siiri Kumari
Assistent: Aivi Aavik

Suured- suured tänud ka Gita Siimpoeg, Janek Lember, Mart Vips, Lauri Kängsepp ja Must Puudel!!

 Collection "Vibrations" is ready for now. It is photographed and waiting for next performances. One of the models in my photo session was Heidy Purga. She is talented television and music journalist and now also fresh Parliament member. She is my collection main inspiration source. For example black lines on the fabric print are like musical vibrations. If Heidy comes in my mind then you can link these keywords with her: direct, sincere, warm, inspiring, energetic, bright and positive. Collection shapes are clean and clear like Heidy nature is.

Fabric print ideas are mixed with painting experience in EKA and musical vibrations what presents messy feelings and emotions. Enjoy!

Model 1: Heidy Purga
Model 2: Paulyne Bakajeva (Yesrightmodels)
MUA: Maret Ubaleht
Hair: Hanna Kopli
Photographer: Siiri Kumari
Assistant: Aivi Aavik

Big thanks also for Gita Siimpoeg, Janek Lember, Mart Vips, Lauri Kängsepp and Must Puudel!!


                                                 

       
          

                           
        


No comments:

Post a Comment