Saturday, 10 October 2015

Kodumaine moebränd IRIS JANVIER

Mulle on ammu silma jäänud moebränd IRIS JANVIER. Eriti meeldivad just nende imagopildid, mis jätavad vägagi professionaalse mulje ning on alati konseptuaalsed. Jagan teiega nende AW 2015 ja SS 2015 imagofotosid ning catwalk pilte.

Ise nad kirjutavad oma sügis-talvise kollektsiooni kohta nii:
Taas keskendume trendikate ja mugavate mudelite loomisele, kus fookuses on puhtad siluetid, kvaliteet, viimistlus ja luksuslikud materjalid. Uue kollektsiooni rõivad annavad enesekindlust ja sõltumatust, samas õhkub nendest ka nooruslikku elujõulisust ja energiat.
Lihtsaid lõikeid täiendavad elavad mustrid, näha on klassikalisi ühevärvilisi lahendusi ning neutraalseid toone, julged nahkdetailid ja elegantsed õhtukleidid defineerivad naiselikkust hoopiski uuel ja erilisel moel.
Nende tegemistega saad end kurssi viia siit: https://www.facebook.com/Iris-Janvier-155852154481924/timeline/

I have always followed Estonian fashion brand IRIS JANVIER. I like specially their imago photos what are very professional and very conceptual. I share with you their A/W 2015 and S/S 2015 imago and catwalk photos.

IRIS JANVIER describes their AW collection:
We are focusing on trendy and comfortable outfits: clean shilouettes, good quality, decorations and luxurious fabrics. New collection will give you more self-confidence and independence. At the same time you will catch young and vigorous energy vibes.
You can see different patterns, classical style and neutral tones, leather details and elegant evening dresses.

You will find they here: https://www.facebook.com/Iris-Janvier-155852154481924/timeline/


 

 

 

 

 


 


No comments:

Post a Comment